MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallbyrå 14897159
nr 1489 7159
Hallbyrå
Intarsian. Bredd: 33, djup: 33 cm, höjd: 71 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 september 2022
kl 20:03:22
100 kr
150 kr